مانتو و شلوار زنانه ولی عصر

مانتو و شلوار زنانه ولی عصر دارای پارچه نخی بوده و کاملا خنک و شیک است بهترین انتخاب برای استفاده در مکان های اداری بوده با توجه به سایز خود خریداری کنید و به نظرات سایر خریداران دقت کنید. با توجه به کیفیت مناسب این محصول دارای قیمت مناسبی است.

3 تیر 1399

مانتو زنانه کلوتو

مانتو زنانه کلوتو که از رنگ سفید برخوردار است کاملا خوش استایل بوده می شود گفت یکی از مهمترین مشخصات این محصول که می توان به آن اشاره کرد جنس این محصول بوده که از الیاف کتان است و به دلیل تو خالی بودن فرم مانتو کاملا خنک بوده و قابل استفاده در میهمانی ها و موارد روزمره بوده.

3 تیر 1399

مانتو زنانه ولیعصر مدل دلربا

مانتو زنانه ولیعصر مدل دلربا از جنس کرپ بوده و فرم معمولی دارد اما به دلیل قد بلندی که دارد و به نحوه بسته شدن آن جلوه خاصی به مانتو می دهد. طرح پارچه ساده بوده و موارد استفاده از آن روزمره و در میهمانی ها بوده.

3 تیر 1399

مانتو زنانه طرح پانیذ

مانتو زنانه طرح پانیذ کاملا سبک و خوش دوخت و خنک است. از نکات مهم می توان گفت که قزن های این مانتو کاملا محکم دوته شده. پیشنهاد می شود یک الی دو سایز از سایز خود بزرگتر خریداری کنید. موارد استفاده آن بیشتر اداری بوده و در جلسات اداری کاملا شیک بوده و خوش لباس جلوه داده می شود.

3 تیر 1399